Gélové nechty postup


Upravte necht zastrihnutím na najkratšiu dĺžku a pomocou drievka zatlačte kožtičku okolo nechtu. Nikdy ju nestrihajte. Potom pilníkom alebo leštičkou zdrsnite povrch nechtu, čím ten necht odmastite. Vyberte si veľkosť typu, na ktorý dáte lepidlo a nalepte ho na okraj nechta. Prebytočné lepidlo odstráňte tampónom. Prechod medzi nechtom a typom pilujte do stratena gilotínou. Na prechod naneste Primer, ktorý je dôležitý pre priľnavosť nechta. Začnete nanášať gél Glass až ku kožke. Potom necht vložte do UV lampy na niekoľko sekúnd. Nasleduje ďalší gél Pink, ktorý nanesiete na stred nechta a postupne rozotierajte k okrajom nechta. Opakovane UV lampa. Takýmto spôsobom spravte všetky nechty. Potom vložte všetky nechty naraz do UV lampy na dve minúty.
Nechty tampónom namočeným v odstraňovači poutierajte. Nasleduje pilovanie do požadovaného tvaru. Naneste gél Glass alebo gél Milk v tenkej vrstve na každý necht, vkladajte prst po prste do lampy, potom zotriete výlučky a modeláž máte hotovú. Vysoký lesk docielite tenkou vrstvou gélom Finish. Vložte do lampy na dobu pokiaľ nebude vrstva lepkavá. A celkom na koniec ošetríte nechty olejovou výživou. Gélové nechty nie sú náročne na údržbu. Doplňujú sa po 3-4 týždňoch.
Gélové nechty sú potešením a životným štýlom každej ženy. V rubrike fotogaléria nájdete nápady pre inšpiráciu. Na začiatok budete potrebovať nejakú výbavu pre prípravu gélových nechtov. Pri výbere tejto sady venujte väčšiu pozornosť výbere UV lampy.